زندگی آب تنی کردن در حوضچه اکنون است

درباره ما

امروزه علم روان­شناسی جز علوم پیشرو و فعال در دنیا می­باشد که روی بسیاری از حوزه های زندگی و رفتار انسان­ها مستقیما اثر گزار است. پایگاه خدمات روان شناسی روان حامی در سال ۹۵ توسط اساتید و مدرسان دانشکده روان شناسی دانشگاه علامه طباطبایی با هدف تولید و انتشار محتوای علمی در حوزه علم روان­شناسی تاسیس شد.

در این مدت سعی ما در پایگاه خدمات روان­شناسی روان حامی دادن آگاهی و دانش درست و دقیق به مخاطبان و دانشجویان رشته های مشاوره و روان­شناسی بوده است تا بتوانیم قدمی در راستای سلامت روانی جامعه برداشته باشیم. در حال حاضر در این پایگاه تعداد ۳۲ نفر از فارغ­التحصیلان و اساتید و دانشجویان رشته های روان­شناسی و مشاوره مشغول به فعالیت هستند که همواره در تلاش هستند تا بتوانند بهترین و با کیفیت ترین مقالات و یافته های علمی را در اختیار مخاطبان قرار دهند.

این پایگاه از طریق فروش محتوای آموزشی از قبیل کتاب، مقاله و پاورپوینتهای درسی درآمدزایی می­کند تا بتواند هزینه های جاری خود را تامین نماید.

از سال ۹۷مدیریت این سایت به عهده آقای یاورهادی دبیر انجمن علمی روان­شناسی دانشگاه علامه طباطبائی می­باشد که با نگاهی جدید و تلاشی مستمر به دنبال پیشرفت و خدمات­دهی با کیفیت تراین پایگاه هستند.

همچنین ما در این پایگاه همواره به دنبال همکاری با دانشجویان علاقه مند و مستعد هستیم تا بتوانیم هرچه بهتر اهداف خود را دنبال کنیم.

 

آدرس دفتر: کرج. بلوار باغستان . خیابان شهریار. ساختمان وصال. طبقه چهارم. واحد هفت

شماره تلفن همراه: ۰۹۳۸۳۳۸۰۰۴۹

شماره تلفن ثابت: ۰۲۶۳۴۵۰۹۱۳۸

 

مدیرسایت:یاور هادی دانشجوی رشته روان­شناسی و دبیرانجمن علمی روان شناسی دانشگاه علامه طباطبائی

 

-همکاری باما

 

قبل از هر چیز از اقدام شما برای همکاری با ما صمیمانه تشکر می‌کنیم. شیوه همکاری با ما در دو بخش ترجمه چکیده‌های مقالات علمی پژوهشی روز روژنال‌های معتبر و تهیه مقالات عمومی برای بخش روان‌شناسی مردمی است. برای پیوستن به جمع ما کافی است یک رزومه مختصر از خود برای ما ارسال کرده و پس از تأیید ما شما به صورت رسمی به تیم ما می‌پیوندید.

برای ارسال رزومه اینجا کلیک کنید

همکاری باما

کلیه حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به روان حامی می باشد. طراحی توسط گروه دیجیتال مارکتینگ اپتیسان