زندگی آب تنی کردن در حوضچه اکنون است

درباره نویسنده

حمید بهرامی‌زاده (admin)

موسس وب‌سایت روان‌حامی، مدرس دانشگاه علامه طباطبایی (نظریه‌های رواندرمانی و مشاوره و آسیب‌شناسی روانی)، علاقمند به نظریه‌های رواندرمانی، رواندرمانگری با روش‌های طرحواره‌درمانی و رواندرمانی پویشی فشرده و کوتاه مدت، سیر پژوهشی اصلی: یکپارچه‌نگری نظریه‌های رواندرمانی

مطالب مشابه

3 ديدگاه

 1. 1

  مهدی مصباحی

  سلام آقای دکتر حمید بهرامی زاده.
  وقتتون بخیر.این روزها که دارم روی پایان نامه ام کار میکنم و از پایان نامه شما به عنوان بیس کارم استفاده میکنم به توانایی و استعداد و همچنین علاقه شما به این رسته بیشتر پی میبرم.
  با خواندن این مطلب آخر به انسجام ذهنی شما و نگاه دقیق و کلی و مفید شما در زمینه روانشناسی بسیار بیشتر پی بردم و علاقه‌مند شدم.
  تعریف از خود نباشه چون خودم برای درمان سی بی تی و طرحواره و روانپویشی کوتاه مدت را رفته ام بهترین رویکردی که البته بر اساس تجربیات و مطالعات اندکی که داشته ام رویکرد یکپارچه نگری بود(البته دوست دارم این دیدگاه خام باشد و جای سوال و تحقیق برایم باز باشد هر چند با تفکر زیاد و خب رفتن به درمانهای مختلف و مطالعات به این نتیجه رسیدم ولی باز هم میدانم احتمال اشتباه وجود دارد.
  ای کاش میتوانستم با شما ارتباط داشته باشم و بتوانم از راهنمایی ها و کمک های شما استفاده کنم.
  بنده ارشد روانشناسی بالینی هستم (هر چند هم اطلاعات و آگاهی بنده بسیار پایین هست و هم تجربیات بالینی ام در حد خیلیی محدود)

  1. 1.1

   حمید بهرامی‌زاده (admin)

   سلام دوست عزیز. شما لطف دارین. به ایمیل روان حامی پیام بدهید تا راه ارتباطی نزدیکتری داشته باشیم.

 2. 2

  محمد جواد

  سلام و عرض و ادب. بنده ارشد روانشناسی بالینی و آموزگار هستم. بسیار از مطلب فوق لذت بردم و این نگاه موشکافانه شمارو تحسین میکنم.بنده ۲۴ سالم هست و خیلی دوس دارم بتونم در آینده تاثیری هر چند اندک در این عرصه داشته باشم.

پاسخ دهید

کلیه حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به روان حامی می باشد